Nawigacja

  • Rekrutacja na nowy rok szkolny 2018/2019

    Rekrutacja na nowy rok szkolny 2018/2019
  • Uczniowie klas przysposabiających do pracy SP1 i CKiW OHP powitali wiosnę.

    21 marca uczniowie klas przysposabiających do pracy SP1 i CKiW OHP w Oleśnicy uroczyście powitali wiosnę. Zmagali się w kilku konkurencjach: piosence bajkowej, kalamburach i rysunku. Wyłonili także spośród siebie miss i mistera szkoły oraz najciekawszą żywą Marzannę. Konkurencje wygrała klasa III f, której wychowawcą jest p.Małgorzata Surma. Śmiechu było mnóstwo, dlatego mamy nadzieję, że zima nas już opuści i przyjdzie upragniona przez wszystkich wiosna.

     

    Małgorzata Surma

  • Konkursowa jedynka "Trzymaj formę".

    W dniu 14 marca 2018r o godz 12 00 w Szkole Podstawowej nr 1 w Oleśnicy 

    odbył się I etap szkolny Konkursu Wiedzy o Zdrowym Stylu Życia „Trzymaj Formę”. Jest to dodatkowa inicjatywa w ramach Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Trzymaj Formę”

    Nasza szkoła jako jedyna z Oleśnicy zgłosiła się do Konkursu. Uczniowie odpowiadali na pytania o zróżnicowanym stopniu trudności na platformie on-line w formie elektronicznej.

    Wyniki oraz lista laureatów zostanie przesłana do dnia 28 marca 2018r na adres e-mailowy placówki. Uczestnicy,którzy uzyskają wyniki nie niższe niż 80% maksymalnej możliwości punktów do zdobycia przejdą do II etapu i będą reprezentować szkołę w dalszej części.

     

                Uczestnicy:Amelia Grabka ,Kacper Pytkiewicz,Adela Piskorska,Anna Gorzelak,

                                  Dominik Olszczyński,Aleksandra Wachowska,Jan Sobkowiak,

                                  Emilia Głuszek,Laura Stępień,Aleksandra Dziubiak,Julia Wawrzyniak,

                                   Julia Jurek,Julia Koban,Zuzanna Moryson,Dominik Pawłowski

     

     

                                                                                                    Mirosław Mularczyk

  • Nie nudzę się, bo mam wspaniałe hobby...

                „Nawet z pozoru najdziwniejsza, najskromniejsza pasja jest czymś bardzo, ale to bardzo cennym.” Taka myśl  towarzyszyła wszystkim uczniom Szkoły Podstawowej nr 1 im. Książąt Oleśnickich w Oleśnicy, gdy spotkali się w szkolnej auli, aby jak co roku obejrzeć prezentacje pasji koleżanek i kolegów. Za każdym razem ta impreza cieszy się dużym zainteresowaniem. W rolę spikerek wcieliły się Aniela Pabjan i Wiktoria Ruszel, a imprezę przygotowała Małgorzata Bazan.

    Pasja czyni nasze życie ciekawszym i bogatszym, jest źródłem przyjemności i sposobem spędzania wolnego czasu, dlatego każdy powinien ją mieć.

                Jako pierwsze wystąpiły uczennice klasy IV Ola Barska, Iga Wieczorek i Amelia Królik, które trenują gimnastykę artystyczną. Jasiu Rajewski też z klasy IV jest na etapie poszukiwań, gdyż ma wiele zainteresowań. Natomiast Kornel Pawłowski sprawia wrażenie, że odnalazł swoją drogę. Zaskoczył nas ilością już zdobytych medali i piękną opowieścią na temat dyscypliny sportu, jaką jest pływanie.  Ola Konieczna jest kilkukrotną mistrzynią Polski w skokach na trampolinie. Jest to bardzo widowiskowa dyscyplina sportu. Adela Piskorska trafiła do reprezentacji Polski w pływaniu i jej osiągnięcia należy docenić, gdyż pobiła rekord Polski, a za kilka tygodni będzie reprezentowała nasz kraj w międzynarodowych zawodach na Cyprze. Judo to kolejna dyscyplina sportu, a Agata Płażewska również jest w kadrze Polski. Jest również bardzo utytułowaną zawodniczką i

    interesująco zaprezentowała swoją sportową pasję. Mistrzami Polski i zwycięzcami międzynarodowych zawodów w karate są Mikołaj Adamski i Jakub Karczmarzyk. Ich opowieść również wzbudziła nasz podziw. Adela Skadorwa  opowiedziała nam historię łucznictwa i o specyfice swoich treningów. Zademonstrowała nam technikę strzelania z łuku sportowego.
    Na tory wyścigowe we Włoszech zaprosił nas Hubert Kowalczyk. Jest reprezentantem Polski i członkiem grupy Orlen Team. Zajął 3 miejsce w wyścigach  kartingowych w Polsce i jest w czołówce światowej. Hubert był już bohaterem programu Telewizji TVN.  Natomiast
    na lodowisko do uprawiania dyscypliny sportowej, jaką jest hokej  zaprosił nas Adaś Junik, który wraz z młodszymi kolegami zademonstrował strój i zasady gry..
    Na wycieczkę do stadniny koni  i przejażdżkę w malowniczych plenerach zaprosiły nas Zuzia Burzyńska, Zuzia Czarkowska, Ala Śliwińska i Laura Stępień. Dziewczynki trenują woltyżerkę, jazdę konną i skoki przez przeszkody. Biorą udział w zawodach sportowych i odnoszą sukcesy.
    Na szczególna uwagę zasługują też  piłkarze “Jedynki”, a jest ich wielu ze względu na specyfikę klas usportowionych, które powstały we współpracy z Akademią Piłkarską w Oleśnicy. Chłopcy oryginalnie zademonstrowali swoje umiejętności gry na boisku i zasady treningów. Ci uczniowie bawią się, trenują i planują zostać naśladowcami Roberta Lewandowskiego i nie tylko. Do tej grupy dołączyła Julia Mularczyk, która również trenuje  grę w piłkę nożną w “Ślęzy Wrocław”, a trenując w Klubie  Piłkarskim “Bielawianka” w Bielawie wzięła udział w mistrzostwach Polski dziewcząt w piłce halowej.

                Na zakończenie spotkania grupa dziewczynek uzdolnionych wokalnie zadedykowała naszym mistrzom sportu piosenkę zespołu Queenn “We are the champions”. Naprawdę wierzymy w to, że niektórzy z nich już są, a inni zostaną mistrzami sportu, a przede wszystkim mają swoje piękne pasje w życiu.

    Małgorzata Bazan

    Prezentacje uczn

    gimnastyka.pptx

    7.2Horse_riding.pptx

    Emilia_Kochanska_-_karate.odp

    Mikolaj_Adamski__Jakub_Kaczmarzyk_-_karate.pptx

    Adam_Junik_-_hokej.pptx

    Jeździectwo.pptx

    Prezentacja_Klasa_7c.odp

    Adela_Piskorska_-_plywanie.ppt

    Julia_Mularczyk_-_polka_nozna.pptx

    Agata_Plazewska_-_judo.pptx

    Kornel_Pawlowski_-_plywanie.pptx

    8.Hubert_Kowalczyk_sezon_2017.mp4

    Aleksandra_Konieczna_skoki_na_trampolinie.mp4

     

     

     

     

  • Niezywkłe odwiedziny Klaudii z Hiszpanii.

    Niezywkłe odwiedziny Klaudii z Hiszpanii.

    W piątek klasę I a odwiedziła Klaudia, mieszkanka Hiszpanii, która przyjechała do Polski zobaczyć, jak wygląda nauka w naszym kraju. Na wstępie wszyscy przywitaliśmy się po polsku, hiszpańsku i angielsku - w tym ostatnim języku porozumiewała się z nami Klaudia. Po powitaniu opowiedziała o sobie, o swojej rodzinie i przyjaciołach. Ku naszemu zaskoczeniu zaprosiła nas do tańca - Asereje. Pokazała nam ruchy i do muzyki wszyscy razem zatańczyliśmy wesoły taniec. Po zabawie przyszedł czas na naukę - każdy z uczniów zadawał pytania z różnych dziedzin, które Klaudia tłumaczyła na język hiszpański. Dzięki temu dowiedzieliśmy się, jak po hiszpańsku brzmią dni tygodnia, miesiące, niebo, planety, poznaliśmy też kilka słów dotyczących przyrody. Nauczyliśmy się, jak zwracać się do chłopca i dziewczynki. Na zakończenie spotkania Klaudia otrzymała od klasy przygotowaną własnoręcznie laurkę z zabytkami Oleśnicy, jak również mały upominek.
    Dziękujemy za wspaniałe zajęcia Pani Kamińskiej, która zaaranżowała całe spotkanie, jak również jej córce Ewie za uczestnictwo w roli tłumacza.
    K. Paprocka

  • Konkurs matematyczny "Jeden z dwunastu".

    Już po raz 16-ty  odbył się w Szkole podstawowej nr 1 im. Książąt Oleśnickich w Oleśnicy  Powiatowy Międzygimnazjalny Konkurs Matematyczny ,,Jeden z dwunastu”. Uczestniczyli w nim uczniowie z gimnazjów powiatu oleśnickiego, których fascynuje świat matematycznych zagadek. Tym razem brali w nim udział gimnazjaliści  z sześciu szkół. Etap szkolny konkursu odbył się w lutym i wyłonił po dwóch uczniów z każdej szkole natomiast etap powiatowy został przeprowadzony 16 marca 2018r. Jury konkursu stanowili nauczyciele matematyki z poszczególnych szkół, którzy czuwali nad prawidłowym przebiegiem spotkania. Zwycięzcami rozgrywek zostali:

    Imiejsce- Marcel Berek – Szkoła Podstawowa nr3 im. Jerzego Badury w Międzyborzu    ,
    IImiejsce – Estera Leszczyńska -Gimnazjum w Bierutowie,
    III miejsce – Jan Konopnicki – Szkoła Podstawowa nr 7 im. Jana Pawła II w Oleśnicy

    Przedstawicielami naszej szkoły byli uczniowie: Dominik Pawłowski i Dominik Batog.
    Honorowy patronat nad konkursem objął Burmistrz Miasta Oleśnicy, fundując jednocześnie nagrody zaś osobami odpowiedzialnymi za organizację byli matematycy z naszej szkoły: p. Krystyna Krawczyk i p. Dorota Musiałek, p. Jan Krzywiecki.
     Rozgrywki przebiegały w sympatycznej atmosferze, choć przez cały czas obecny był duch rywalizacji. Uczniowie nie tylko walczyli  o zwycięstwo, ale przede wszystkim mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności .

    Cieszy nas fakt, że matematyka jest tą dziedziną, która potrafi zainteresować młodzież oraz to, że są nauczyciele, którzy wyzwalają w niej matematyczny potencjał.

  • I miejsce w II Powiatowym Konkursie Językowym "Let''''''''s play together... would you like to join us?"

    I miejsce w II Powiatowym Konkursie Językowym "Let''''''''s play together... would you like to join us?"

    20 lutego 2018 r. w Powiatowym Centrum Edukacji i Kultury w Oleśnicy odbył się II Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego "Let''''''''''''''''s play together... would you like to join us?" dla szkół podstawowych, klas gimnazjalnych i szkół ponadpodstawowych. Uczniowie mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności porozumiewania się w języku angielskim m.in. w sytuacjach życia codziennego, osadzonych w realiach krajów anglojęzycznego obszaru językowego oraz wykorzystania umiejętności językowych do ułożenia krótkiej historyjki w języku angielskim. Ponadto, sprawdzana była umiejętność rozumienia informacji przekazywanych w języku angielskim oraz ustnego formułowania, zdobywania, udzielania informacji, literowania słów oraz odgadywania brzmienia słów przedstawianych przez drugą osobę z określonego zespołu. 

    Naszą szkołę reprezentowały Karolina Czerska i Aleksandra Dziubiak z klasy IIID, które wywalczyły I miejsce! 

    Dziewczynkom i nauczycielce Ewie Kaczmarek serdecznie gratulujemy!

  • Medale dla superbohaterek

    Medale dla superbohaterek

    "O Dniu Kobiet nie zapomnieliśmy również w klasie 0b. Tego dnia chłopcy składali życzenia koleżankom ze swojej grupy. Wspólnie pobawiliśmy się na dywanie w kodowanie kolorowych piłeczek, a na zakończenie dnia urządziliśmy słodki ale również i zdrowy poczęstunek dla wszystkich dzieci. Wszystkie nasze małe kobietki w prezencie dostały medale "Małej Superbohaterki".

    Ewelina Adamik

  • 8 marca- Dzień Kobiet

    Klasa 1a tego dnia od samego rana przystąpiła do działania. Na wstępie pani praktykantka przeprowadziła zajęcia plastyczne w czasie których powstały piękne kolorowe laurki, potem chłopcy wyruszyli składać życzenia, nie tylko swoim koleżankom, ale i pracownikom szkoły. Później zaczęła się zabawa: tańce, kodowanie na dywanie- przeprowadzanie Kurki Złotopiórki ze startu do domku zgodnie z podaną instrukcją, jak również programowanie robotów tak by wykonały zadanie. Zabawy było co niemiara.

    K. Paprocka

  • Kodujemy prezent dla naszych dam…

    W tym dniu każdy na różne sposoby pamięta o kobietach tych dużych i tych nieco mniejszych również.

                Choć słodki upominek zaplanowany był dla wszystkich (toż za kilka dni będzie Dzień Mężczyzn), to niespodzianka dla dziewczynek w klasie 0 a była pewną nowością.

                Od niedługiego czasu interesujemy się kodowaniem. Postanowiliśmy to zatem wpleść w nasz wyjątkowy dzień. Jakież było zaskoczenie dziewczynek, gdy chłopcy mozolnie kwadrat po kwadracie odkrywali przed nimi niespodziankę, jaką okazał się być … piękny, ogromny, czerwony tulipan.

                Niestety dziewczynki nie mogły zabrać go do domu, więc dla upamiętnienia tego wyjątkowego dnia otrzymały wyjątkowe dyplomy dla najlepszych koleżanek od najwspanialszych chłopców…

                                                                                                                          Ewa Grzesik

  • Przyszedł czas na wiersze…

                  Zwyczajem klasy 0 a są comiesięczne spotkania z rodzicami w ramach akcji „Czytanie na dywanie”.

                Po wysłuchaniu najróżniejszych bajek i baśni tym razem zaproszona Pani Iwona Chwinda zaprezentowała dzieciom wiersze Juliana Tuwima, które bardzo je zaciekawiły.

    Dziękujemy Pani Iwonie za czas z nami spędzony, za wprowadzenie dzieci w piękny literacki świat oraz wzbudzenie we wszystkich tak wielu pozytywnych emocji.

                                                                                                                          Ewa Grzesik

  • Niezwykła podróż po kosmosie.

    W ostatnich dniach klasa Ia wyruszyła w podroż po kosmosie. W czasie tej wyprawy uczniowie poznawali informację na temat tego czym jest kosmos i co można w nim zobaczyć? Poznawali budowę układu słonecznego, nazwy poszczególnych planet i w jakiej odległości leżą od Słońca. Uczniowie próbowali zrozumieć tajemnicę czarnej dziury, co odróżnia naturalne satelity od sztucznych i jak wyglądały statki kosmiczne.

    W czasie projekcji filmów edukacyjnych poznali różnice między wahadłowcem a rakietą, jak również proces odłączania się elementów pojazdu po starcie. Na ostatnich zajęciach poznali postać astronauty, oglądnęli jak wygląda życie w kosmosie, jak również postać astrologa na podstawie postaci Mikołaja Kopernika.

    Temat strasznie się spodobał wszystkim uczniom więc postanowili nawet zbudować rakietę. W czasie jej budowy w sali było mnóstwo zabawy, śmiechu i "bałaganu".

    Z żalem zegnali się wszyscy z tym tematem zajęć.

    K. Paprocka

  • Czyste powietrze.

    W dniu 07.03.2018 roku uczniowie klasy I a zaprosili swoich młodszych kolegów z klas 0a i 0b do wzięcia udziału w zajęciach realizujących:

    Przedszkolny Program Edukacji Antynikotynowej pt. „Czyste powietrze wokół nas”- stworzony przez Powiatową Stację Sanitarno- Epidemiologiczną.

    Zajęcia rozpoczęły się od przywitania wszystkich uczniów i wprowadzenia w temat, poprzez złożenie puzzli z tajemniczym znakiem, który miał nakierować uczniów na tematykę zajęć. Wyłoniła się smutna planeta Ziemia - dzieci zaczęły się zastanawiać nad tym - Dlaczego ta Ziemia jest smutna?

    W czasie dyskusji dzieci wymieniały wiele przyczyn, jednak najczęściej słychać było: brudne powietrze! Główny temat spotkania został odgadnięty. Rozpoczęła się prezentacja, która zawierała informacje na temat tego skąd się bierze zanieczyszczenie powietrza, co to jest dym, jakie są przyczyny jego powstawania, jak wpływa na środowisko i co najważniejsze- Co można zrobić, żeby było go mniej?

    Uczestnicy wybierali się na łąkę w góry i na skrzyżowania ruchliwych dróg, dzięki swojej wyobraźni. Oceniali gdzie czuli się lepiej i dlaczego?

    W chwili przerwy w zajęciach nauczyli się nowego pląsu o Dinusiu przewodniku po świecie dymów stworzonym przez autorów projektu.

    W części drugiej uczniowie, bliżej poznali tematykę dymu wydobywającego się z papierosów. W trakcie oglądania prezentacji dowiedzieli się co to takiego nikotyna i czy osoby które nie palą muszą być narażone na wdychanie takiego dymu.

     W czasie dyskusji uczniowie ustalili, że warto używać znaku zakaz palenia jak również mówić : Proszę nie pal przy mnie.

    Na zakończenie stworzyli plakaty ukazujący co należy robić by Ziemia się uśmiechała.

    Każdy uczestnik otrzymał kolorowankę jak żyć zdrowo, znaczek zakaz upalenia  trzymany przez Dinusia, jak również poczęstunek w formie chrupek za sponsorowanych przez firmę BORAMEX.

    K. Paprocka

  • Kosmos.

    "Kosmos- czym on tak naprawdę jest? Co to jest Układ Słoneczny i jak się tam dostać? O tym i o wielu innych ciekawych rzeczach rozmawialiśmy w minionym tygodniu. Dzieci z klasy 0b uczestnicząc w zajęciach poznały nazwy oraz wygląd wszystkich planet w kosmosie i jej miejsce w układzie. Dowiedziały się dlaczego mamy dzień i noc oraz co tak naprawdę krąży wokół czego. Układaliśmy puzzle, które tworzyły różnego rodzaju rakiety, za pomocą których, wybrani mogą udać się wysoko nad Ziemią. Na podsumowanie naszych działań wspólnymi siłami stworzyliśmy nas własny Układ Słoneczny."

    Ewelina Adamik

  • Dinozaury, które „łamią języki”.

    Choć wyginęły przed milionami lat, dinozaury wciąż budzą u dzieci ogromne zainteresowanie i emocje.

    Najmłodsi uczniowie naszej szkoły w miniony poniedziałek świętowali dzień dinozaura.

    W tym wyjątkowym dniu czekało na nich wiele interesujących zagadek, układanek, różnorodnych zadań dydaktycznych oraz warsztaty plastyczne, w czasie których każdy mógł wykonać dla siebie opaskę z dinozaurem.

    Najwięcej zabawy uczniowie mieli podczas prób nazywania wybranych dinozaurów. Okazały się one bowiem prawdziwymi łamańcami językowymi (nie tylko dla uczniów).

    Ewa Grzesik

  • Piękne koty

    17 lutego wszystkie koty na świecie mają swoje święto. Z tej okazji nasi uczniowie z zerówek i klasy I wzięli udział w konkursie zorganizowanym przez koło dziennikarskie funkcjonujące przy SP1. Wręczenie nagród i dyplomów przez dyrektor Marię Kaczmarek nastąpiło 1 marca 2018 r.

    „Prace były cudowne! Jedne koty wyklejone były z plasteliny, inne wykonane z wełny czy wycinanek. Niektóre miały oczy zrobione z guzików, a jeden nawet miał zawieszony na szyi prawdziwy dzwoneczek” - mówią młodzi dziennikarze. Jurorom (przewodnicząca Laura Stępień, Maciej Łacny, Sebastian Zasada, nauczyciel j. pol. Marzena Tyl) ciężko było podjąć decyzję. Ostatecznie został wydany werdykt: I miejsce zajęli Huber Litwa i Helena Krawczyk, II – Anastazja Peśla oraz Adam Zarzycki, III – Lena Żyła i Martyna Adamek. Wyróżniania otrzymali: Mikołaj Janik, Jan Cetera, Oliwia Łukowicz, Mikołaj Koryciak, Gabriela Goldberg, Hanna Majder, Maria Duszyńska.

    Galerię kotów można podziwiać na I piętrze w holu.

     

    MT

  • Spędzili aktywnie dzień

    Turniej „Mamo, Tato, zagraj ze mną” jest już tradycją Jedynki. To czas, kiedy uczniowie zapraszają rodziców, wychowawców, przyjaciół do wspólnej gry w piłkę siatkową. W związku z tym, że od tego roku kalendarzowego w murach naszej szkoły zaczęły znów uczyć się maluszki, one też miały swój mini-turniej pn. „Potyczki rodzinne”. Dzieci z klas 0, 1 i 4 wraz z rodzicami brały 3 marca (sobota) udział w licznych konkurencjach, np. slalomie z piłką lekarską czy skokach przez przeszkody. Te część imprezy przygotowały i przeprowadziły wychowawczynie wspomnianych klas. Nagrody i dyplomy wręczyła drużynom dyrektor Maria Kaczmarek.

    Nauczyciele wychowania fizycznego przygotowali natomiast turniej dla „starszaków”. Kilkugodzinna rywalizacja przyniosła następujące wyniki. Mistrzem klas siódmych została klasa 7a, klas drugich gimnazjalnych – 2 d, a trzecich gimnazjalnych – 3 a. Zwycięskie drużyny zagrały jeszcze o tytuł mistrza szkoły. Koniec końców tytuł ten otrzymała klasa 2 d, którą reprezentowali: Zuzanna Gajda, Zuzanna Mróz, Maksymilian Banaszak, Paulina Wróbel, Karol Kula, Maciej Jankiewicz oraz Iwona Wróbel (mama Pauliny) oraz Grzegorz (wujek Pauliny).

    Wszystkim zawodnikom – małym i dużym – gratulujemy i dziękujemy za dostarczenie emocji. Byliście WSPANIALI!

    Dziękujemy naszym CUDOWNYM absolwentom za to, że przyszli grać, kibicować i sędziować!

    Dziękujemy serdecznie firmie BORAMEX,  za zasponsorowanie pysznych chrupek dla uczestników turnieju.

     

    Marzena Tyl

  • Wielki sukces. Hej!

    Wielki sukces. Hej!

    Mozeście o nim słyseli? Krzysztof Ostrowski 27 lutego został laureatem VXIII Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego. Urzekł wszystkich słuchaczy, mówiąc fragment "Historii filozofii po góralsku" Józefa Tischnera.

    Aleksandra Konieczna zdobyła wyróżnienie w kategorii poezja śpiewana. Ola wykonała piosenkę „Rękawiczki” (tekst: Jan Wołek, muzyka: Adam Żółkoś).

    Tego samego dnia odbył się powiatowy etap konkursu recytatorskiego „Pegazik”. Nasz uczeń Jaś Rajewski pięknie zadeklamował „List do ludożerców” Tadeusza Różewicza. Jury przyznało mu wyróżnienie.

     

    MT

     

  • Dzień dinozaura.

    Przy okazji Dnia Dinozaura, który swoje miejsce w kalendarzu znalazł 26.02.2018 roku, klasa Ia cofnęła się do czasów prehistorycznych. Na zajęciach podczas oglądania prezentacji- uczniowie mogli przenieść się do czasów panowania wielkich gadów. Poznali okresy prehistorii i ich mieszkańców. Składali szkielety małych jak i dużych dinozaurów. Tropili wiedzę w encyklopediach na temat tego, skąd czerpiemy wiedzę na temat tych olbrzymów, dowiedzieli się kim jest paleontolog i jak wygląda jego praca. Na koniec zajęć w formie plastycznej, sami stworzyli Dinusia i jego świat.

    K. Paprocka

  • Na zajęciach wychowania fizycznego może być naprawdę ciekawie.

    Przez wzgląd na mrozy i fakt, iż więcej czasu spędzamy w domu, uczniowie klasy 1a na zajęciach lekcyjnych zaczęli dzielić się pomysłami na spędzanie wolnego czasu z rodziną. Jednym z takich pomysłów było granie w gry planszowe.

    I tak powstała Zadaniowa gra sportowa idealnie nadająca się do zajęć na lekcji wychowania fizycznego. Strzelanie z łuku, konkurencje z woreczkami, tory przeszkód, rzuty do celu, zabawy z klanzą i wiele innych ciekawych dyscyplin ukryło się na wielkiej planszy do gry.

    Zabawy było mnóstwo, a uczniowie już pytają kiedy znów zagramy.

    K. Paprocka

strona:

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 1 im. Książąt Oleśnickich
    56-400 Oleśnica

    ul. Armii Krajowej 47
  • tel.: (071) 314 - 29 - 38
    508 184 945

Galeria zdjęć